Your Cart

📞 Telefon: 0741 916 174

💬 Whatsapp: 0741 916 174

💯 DISCRET

Poti fi „bun la pat” daca ai penisul mic?

Cam asta este intrebarea pe care am gasit-o astazi pe email si pentru a auzi mai multe pareri, inclusiv de la doamne, am postat-o si aici.

Credeti ca un barbat cu penisul mic poate fi bun la pat?

Din punctul meu de vedere, este o treaba discutabila si trebuie tinut cont de:

  • cat de mic este penisul?
  • ce inseamna „bun la pat” pentru fiecare femeie? Unele vad fericirea intr-un penis de 20 cm, altele o vad intr-o limba care nu oboseste si tot asa.

 

Eu personal consider ca „a fi bun la pat” implica mai multe elemente, printre care si un penis de dimensiuni decente. Tot eu personal, consider ca un barbat cu un penis mai mic de 12 cm, nu poate fi bun la pat, intrucat chestia asta nu se rezuma doar la sex oral si fingering.

Voi ce credeti? Care este parea voastra vis-a-vis de acest subiect?

3 comments

  1. Depinde mai mult de abilitati decat de dimensiunea in sine, atat timp cat ai cu ce sa muncesti. Dimensiunea si flexibilitatea partenerei tale vor fi, de asemenea, un factor de luat in considerare; cu cat sunt mai mari stomacul si coapsele ei (si stratul de grasime dintre picioarele ei), cu atat o sa iti fie mai greu sa ajungi la vaginul ei. Nu este insa surprinzator faptul ca exista informatii care te pot ajuta la acest capitol.

  2. Sigur ca da. Unul dintre fostii mei are un penis destul de mic si el este foarte bun in pat. El este unul dintre cei mai reactivi parteneri din dormitor pe care i-am avut vreodata si este un adept entuziast al sexului oral.

    Sexul nu inseamna doar “introdu penisul in vagin”, pentru ca sexul inseamna interactiune, comunicare, joc si descoperirea corpului partenerei. Toate aceste lucruri pot sa faca ca dimensiunea unui penis sa treaca pe planul doi.

  3. Eu cred ca un penis nu este tot ceea ce trebuie pentru ca sa poti sa ai parte de o partida buna de sex. Mainile si gura pot fi, de asemenea, folosite si totul poate sa fie si mai bine daca adaugi si niste jucarii sexuale. Totul este vorba despre tehnica si nu despre dimensiuni.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Livrare gratuită

la orice comandă peste 300 lei

100% Discreție

colete discret ambalate

Calitate premium

produse de top, branduri de top

Asistență și consiliere

să alegi produsul potrivit