Your Cart

📞 Telefon: 0741 916 174

💬 Whatsapp: 0741 916 174

💯 DISCRET

Penis de dimensiuni mari, fata mica de statura

articol trimis de Cornel

Toti care ajung sa imi citeasca povestile stiu ca acestea sunt adevarate, pentru ca reprezinta de fapt momentele in care am ajuns sa fac sex, bla bla bla. Stii tu cum sta treaba.

Am intalnit aceasta fata mergand pe strada. Ea era o fata alba, draguta si slabuta, de o inaltime de aproximativ 1,6 m, par castaniu si un set de picioare foarte dragute dupa ea. In mod obisnuit, nu alegeam fete de tipul ei, pentru ca nu avea sanii prea mari si fundul ei nu arata nici el prea mare. Avea un fund dragut, dar nu mare. Oricum, mi s-a intamplat sa ii cer numarul de telefon si sa o sun.

Am inceput sa vorbim si am ajuns sa aflu ca ea isi cauta un partener pentru sex. Ea mi-a zis mie ca nu a mai facut sex de ceva timp, pentru ca era noua in zona si locuia cu o colega de camera.

Ea a aranjat ca eu sa vin la ea intr-o zi atunci cand colega ei de apartament era plecata. Am ajuns si eu acolo si ea arata mai bine pe jumatate dezbracata decat atunci cand am intalnit-o eu pe strada pentru prima oara. Ea a deschis usa si purta doar niste pantalonasi cam stramti si un tricou mic.

 

Fundul ei era rotund si avea un tatuaj pe coapsa si unul pe spate. Ea m-a dus sus si am mers in camera ei. A inchis usa si mi-a zis sa imi dau pantalonii jos. Ea si-a dat bluza jos si sanii ei erau de dimensiunea B. Penisul meu incepeea sa se intareasca, dar nu complet, asa ca oarecum doar atarna acolo. Ea s-a uitat la penis si mi-a zis ca o sa fie nevoie de un prezervativ mai mare.

Ea a luat un prezervativ Durex  din ala foarte subtire din spatele patului ei si mi l-a pus pe penis, apoi s-a asezat in genunchi si a inceput sa suga. A facut o treaba destul de buna la acest capitol. Ea isi folosea si mana sa o plimbe in sus  si in jos  pe penisul meu si sugandu-l in acelasi timp. Dupa un timp, eram asa de tare ca voiam doar sa i-o trag si, prin urmare, i-am zis ca sunt gata. Ea s-a asezat pe pat si a folosit un gel pe care l-a aplicat pe pasarica ei. Ea mi-a zis mie ca stia ca sexul urma sa fie mai dur, pentru ca eu aveam cel mai mare penis de care a avut ea vreodata parte.

Prin urmare, mi-am introdus penisul si am incercat sa fiu bland.

Vaginul ei era cam stramt si o simteam cum se tensioneaza de fiecare data cand ii bagam penisul. Pasarica ei a inceput sa se largeasca, asa ca am inceput si eu sa fiu mai dur. Ea facea niste gemete mici si dure si nu gemea. Pozitia mea preferata pentru sex e pe la spate, asa ca a trebuit sa o intorc. Ea s-a aplecat si eu am intrat tare.

Mi-am introdus penisul inauntru, am apucat-o pee a de talie si am inceput sa i-o trag. Ea a inceput sa se aplece in fata si incerca sa se dea la o parte, dar eu continuam sa i-o dau din ce in ce mai tare. In cele din urma, a cazut si mi-a zis ca nu mai poate sa si-o ia pe la spate. Mi-a zis ca imi simtea penisul pana in stomac si ca o durea acest lucru, asa ca am intors-o pe spate si eu stateam deasupra.

Mi-am dat drumul in ea cu prezervativ si mi-a zis cum imi simte penisul ca pulseaza cu sperma. Din momentul in care am iesit, ea statea in sus tinandu-se cu mainile de burta. Ea mi-a zis ca o durea burta pentru ca penisul meu e prea mare, dar ca partida de sex a fost buna.

Inca mai vorbesc cu ea in ziua de azi si inca mai facem sex uneori, dar tot nu poate sa o ia pe la spate. Dar partea cea mai distractiva a fost ca, o luna mai tarziu, m-am culcat si cu colega ei de apartament.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Livrare gratuită

la orice comandă peste 300 lei

100% Discreție

colete discret ambalate

Calitate premium

produse de top, branduri de top

Asistență și consiliere

să alegi produsul potrivit